شیوه‌های ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی گاه بوک برای رضایت خاطر مشتریان خود روش‌های متنوعی برای ارسال کالا فراهم کرده تا مشتریان با توجه به شرایط خود روش مناسب را انتخاب نمایند.

شرایط ارسال رایگان:

    1. خرید اول ارسال رایگان می‌باشد.
    2. خریدهای بعدی، در صورتی که سفارش ثبت شده بالای ۵۰۰ هزار تومان باشد، ارسال رایگان می‌باشد.

ارسال سفارش توسط اداره پست | پست پیشتاز

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴  تا ۹۶ ساعت کاری است. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و توسط کد رهیگیری که در اختیارتان قرار می گیرد در آدرس https://tracking.post.ir پیگیری کنید.

ارسال سفارش توسط اداره پست | پست سفارشی

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل مرسوله‌ی شما بنا بر محدوده‌ی جغرافیایی بین ۷۲ تا ۱۲۰ ساعت کاری می‌باشد. می‌توانید توسط کدرهگیری که سایت در اختیارتان می‌گذارد در آدرس اینترنتی ذکر شده سفارش خود را هرلحظه پیگیری کنید. لازم به ذکر است که مبلغ هزینه ی ارسال در نهایی کردن سفارش و انتخاب نحوه‌ی سفارش به صورت مجزا به شما نمایش داده می‌شود.

تحویل سریع با پیک گاه بوک

این امکان در حال حاضر فقط در شهر کرج امکان پذیر بوده و ارسال کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۷ ثبت شده باشند پس از هماهنگی زمان تحویل با مشتری از ساعت ۱۸ همان روز تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد خواهد بود.

 هماهنگی و ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۷ ثبت شده باشند به روز کاری بعد موکول خواهند شد.

لازم به توضیح است که تحویل سریع شامل روز های پنجشنبه و تعطیلات رسمی نمی‌باشد.